Statystyka


          

Opracowanie

Jerzy Farkas

Opieka merytoryczna

ks. kan. P. Superlak

jesteśmy już na twiterze - kliknij, aby przejść do Twittera

odbudowa wież kościoła pw. NMP Gwiazdy Morza - kliknij ...

kliknij, aby przeczytać treść ogłoszenia dla fotoreporterów

Ogłoszenia duszpasterskie

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23 czerwca 2019 r.
  kościół
  1. Liturgia prowadzi nas pod Cezareę Filipową, gdzie Jezus stawia uczniom fundamentalne pytanie A wy za kogo mnie uważacie? Każdy z nas jest wezwany do osobistej odpowiedzi na to pytanie, pokazując życiem, kim jest dla mnie Chrystus, a my dla Chrystusa.
  2. Dzisiaj w pierwszą wakacyjną niedzielę, w wigilię Uroczystości Narodzenia św. Jana Chrzciciela wieczorem o godz. 20:00 nad brzegiem morskim przy bazie ra­towników OSIR-u odbędzie się Msza św. z błogosławieństwem wody do rekreacji i kąpieli. Zapraszamy na modlitwę Parafian, Mieszkańców oraz Gości w intencji dobrego i bezpiecznego korzystania z darów zasobów morskich oraz zdrowego wypoczynku wakacyjnego pod przewodnictwem Ks. Abpa. A. Dzięgi.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa dzisiaj godz. 17:30, od poniedziałku do piątku o godz. 18:30, a w sobotę o godz. 9:30, a przyszłą niedzielę na ostatnie nabożeństwo czerwcowe.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w czasie nabożeństwa w środę, we czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00 do godz. 18:00, w sobotę Godzinki ku czci NMP o godz. 8:30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. W sobotę świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. To dwa filary, na których opiera się cała nasza kościelna wspólnota. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszach Świętych o godz. 7:00 i 9:00 w intencji Kościoła Świętego i papieża Franciszka. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Jest to dzień imienin ks. Proboszcza, który odprawi Mszę św. o godz. 9:00.
  6. Składamy najlepsze życzenia Jubilatom oraz Solenizantom. Życzymy każdemu wśród Parafian i Gości Bożego błogosławieństwa, mocy Ducha Świętego, radości, miłości i pomyślności życia.
  7. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Stop pedofilii, włącza się w akcję zbierania podpisów przez świeckich, w szczególności rodziców chroniąc młode pokolenie przed rewolucją seksualną, promowaną przez niektórych polityków samorządo­wych. Trzeba walczyć o zasady moralne od najmłodszych lat życia. Podpisy pod deklaracją walki z pedofilią można składać dzisiaj na placu kościelnym udzielając poparcia społecznego. Do wpisania się potrzebny jest nr pesel.
  8. Składamy najlepsze życzenia imieninowe i urodzinowe Parafianom i Gościom, życząc każdemu z osobna Bożej miłości, zdrowia i radości życia.
  9. Bóg zapłać za dar serca mówimy wszystkim ofiarodawcom wśród Parafian jak i Gości za ofiary składane na tacę, a przeznaczone na potrzeby kościoła i parafii. Dzisiaj dziękujemy w sposób szczególny wszystkim wspierającym fundusz Carita­su wspomagający kolenie letnie dla dzieci. Ofiarę można złożyć na placu kościel­nym.
  10. Od pierwszej niedzieli lipca tj. 7 lipca br. (w okresie wakacji lipiec-sierpień) kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki w godz. 9:30-10:30 oraz środy w godz. 16:30 – 17:30. Natomiast porządek Mszy św. w dni powszednie zostaje bez zmian. Porządek Mszy św. niedzielnych w okresie wakacji. pozostaje bez zmian z dodatkową Mszą św. o godz. 19:30.
  11. Informujemy, że w dniach od 21 do 23 czerwca odbydwają się w Szcze­cinie spotkania z Panią Myrną Nazzour, mistyczką z Syrii. Jej dom w Da­maszku stał się miejscem modlitwy, w którym ludzie cudownie odzyskują zdrowie. Bóg obdarzył ją „olejem błogosławieństwa”, stygmatami i proro­czymi wizjami. Myrna doświadczyła wielu objawień, z których wybija się przesłanie o wielkiej potrzebie jedności wśród chrześcijan, wartości rodziny i miłości, która jest większa niż zło. Spotka nia z Panią Myrną odbędzie się w naszej parafii w najbliższy poniedziałek 24.06.br. o godz. 18:00. Zapra­szamy do udziału w spotkaniach i prosimy o przekazanie i poinformowanie innych.

  ks. kan. Piotr Superlak proboszcz


  Ogłoszenia kurii:

  klikniń a przeczytasz treść ogłoszeń

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer po parafii

Kontakt

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA pw. NMP Gwiazdy Morza,
ul. Piastowska 11,
72-600 Świnoujście.

tel.(91)321-37-69

Nabożeństwa

Niedziele i święta:
7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00, 19:30 (lipiec, sierpień)
Dni powszednie:
7:00, 9:00. 18:00

Bierzmowanie
Bierzmowanie

Pierwsza Komunia Święta
Pierwsza Komunia Święta

niedziela on line

kliknij aby wejść do portalu www.szczecinska-rowerowa.pl

kliknij aby wejść do portalu

kliknij, aby wejść do serwisu Kromka Słowa Bożego